ponad 14 lat na rynku
195 000 klientów
Narty w Austrii tylko z nami!

Pon.-Pt. 8:00-16:00

71 725 42 30

Kontakt

Nasze atuty

Warto z nami!

Oto 3 powody dzięki którym warto wybrać Ski Planet w planowaniu nart w Austrii.

 1. 1

  Wiarygodność i bezpieczeństwo

  Ski Planet to licencjonowane biuro podróży, które jest członkiem Polskiej Izby Turystyki zrzeszającej najlepsze biura turystyczne. Współpracujemy z Krajowym Rejestrem Długów co potwierdza naszą stabilną kondycję finansową. Posiadamy również gwarancję ubezpieczenia turystycznego udzieloną przez firmę Signal Iduna Polska Towarzystwo ubezpieczeń S.A na łączną sumę 542 113,00 PLN.

 2. 2

  Gwarancja wysokiego standardu

  W każdej dziedzinie nie zawsze z ceną idzie jakość. Dlatego kierowani wieloletnim doświadczeniem wyselekcjonowaliśmy najlepsze hotele i rezydencje w 17 austriackich regionach narciarskich. Osobiście wynegocjowaliśmy jak najkorzystniejsze kontrakty pozwalające nam zaproponować naszym klientom atrakcyjne ceny równe lub niższe od oficjalnych cen hotelowych.

 3. 3

  Sprawny serwis Contact Center

  Konsultanci Ski Planet dobrze znają proponowaną w naszej ofercie bazę noclegową, ale również, będąc fanami białego szaleństwa, wiedzą wiele o tamtejszych ośrodkach narciarskich. Doradzą zatem nie tylko który hotel/apartament wybrać, ale także jaki resort będzie najlepiej spełniał Państwa oczekiwania lub jaki karnet narciarski wybrać. Również w trakcie wypoczynku zapewniamy telefoniczną opiekę w razie ewentualnych problemów.

Najczęściej wybierane przez naszych Klientów

Osobisty doradca Ski Planet

Nie wiesz co wybrać? Daj znać - podpowiemy!