ponad 14 lat na rynku
195 000 klientów
Narty w Austrii tylko z nami!

Pon.-Pt. 8:00-16:00

71 725 42 30

Kontakt

Ski Planet Blog ...czyli narciarze i specjaliści w jednym!

Top 3 luksusowe ośrodki narciarskie

Austria, której znaczną część terytorium zajmują Alpy, może pochwalić się posiadaniem ekskluzywnych kurortów.
Top 3 luksusowe ośrodki narciarskie

Kitzbühel

Za jedno z najbardziej snobistycznych miejsc uchodzi Kitzbühel. I latem, i zimą nie ma możliwości się tu nudzić. Korty tenisowe, ośrodki golfowe, liczne piesze szlaki, trasy rowerowe,  a także możliwość nurkowania w jeziorach , nartostrady i gry w polo na śniegu, nie wspominając o luksusowej ofercie noclegowej, zachęciły niejednego celebrytę. "Gorący punkt wśród Alp", jak mówi się o Kitzbühel, zaraża sportową energią i nieskromnym podejściem do życia.

Lech Zürs

Kolejnym znakomitym przykładem ociekającego luksusem resortu jest Lech Zürs. Bywała tu m.in. Madonna czy prezydent Rosji Władimir Puti. Lech Zürs słynie nie tylko ze znanych gości, ale też dużej ilości wyciągów i najbardziej elitarnej szkoły narciarskiej na świecie. Jako ciekawostka można przytoczyć fakt, że to właśnie w niej na nartach uczyła się jeździć księżna Diana wraz z synami - księciem Harrym i księciem Williamem.

Ischgl

Co prawda nie aż tak luksusowy jak Lech Zürs gdzie gwiazda i celebryta na każdym kroku, ale Ischgl bardzo się stara być gwiazdorskim ośrodkiem narciarskim. I to wychodzi im doskonale, więc Porsche 911 z nartami w środku, czy też bardzo ekskluzywne marki ciuchów nie są czymś wyjątkowym. Na otwarcie i zakończenie sezonu zawsze zapraszana jest gwiazda dużego formatu. Pomijając całą ekskluzywną otoczkę i koncentrując się na samym narciarstwie to Ischgl jest absolutnym rajem zimowego sportu. Ponad 235 km tras i nowoczesna infrastruktura – czy trzeba coś jeszcze dodawać?

Komentarze

Nikt jeszcze nie komentował tego wpisu.
Śmiało, napisz, co o tym myślisz i podziel się z nami Swoją opinią.

Dodaj komentarz

Najczęściej wybierane przez naszych Klientów

Osobisty doradca Ski Planet

Nie wiesz co wybrać? Daj znać - podpowiemy!