ponad 13 lat na rynku
180 000 klientów
Narty w Austrii tylko z nami!

Pon.-Pt. 8:00-16:00

71 725 42 30

Kontakt

Ski Planet Blog ...czyli narciarze i specjaliści w jednym!

Ski Amadé - największy ośrodek narciarski tuż pod nosem

Ski Amade swoją nazwę dostało na pamiątkę kompozytora Wolfganga Amadeusza Mozarta. Wielu zapyta: 'dlaczego właśnie Mozart? Co ma Mozart do narciarstwa?'
Ski Amadé - największy ośrodek narciarski tuż pod nosem

Może ośrodki narciarskie są tu tak genialne jak jego muzyka? Może kilkaset kilometrów tras skojarzono z kilkuset utworami jakie stworzył genialny kompozytor? A może po prostu bliskość Salzburga (90km) w którym urodził się Amadeusz sprawiła, że największy ośrodek narciarski Austrii dostał imię po najwiekszym kompozytorze tego kraju?

Jakakolwiek byłaby odpowiedź, trzeba przyznać, że Ski Amade ma co zaoferować- 760 km ośnieżonych tras i 270 wyciągów na jednym skipassie nie pozwoli się nudzić nawet najszybszym narciarzom.

Jeśli ktoś woli biegać na nartach to 714 km tras biegowych powinno go zadowolić.

Po aktywnym odpoczynku na stoku i zmęczeniu zachwycaniem się niesamowitymi panoramami można odpocząć w światowej sławy wodach mineralnych w Bad Gastein.

Sprawdź oferte noclegową w Gastein!

Ski Amadé to komfortowo połączone 5 regionów narciarskich które tworzą drugi co do wielkości ośrodek narciarski w Europie! Regiony Salzburgersportwelt, Schladming – Dachstein, Gastein, Grossarltal i Hochkönig to nie tylko w sumie 25 różnorodnych ośrodków ale także gwarancja udanego urlopu.

Dla narciarzy i snowboardzistów z Polski najpiękniejszy jest fakt iż Ski Amade jest najbliżej położonym rejonem alpejskim. Do Flachau czy Schladming z południowego-zachodu Polski można dojechać juz w 6,5 godziny.

Brzmi zachęcająco? Dla nas tak!

 

Komentarze

Nikt jeszcze nie komentował tego wpisu.
Śmiało, napisz, co o tym myślisz i podziel się z nami Swoją opinią.

Dodaj komentarz

Najczęściej wybierane przez naszych Klientów

Osobisty doradca Ski Planet

Nie wiesz co wybrać? Daj znać - podpowiemy!