ponad 14 lat na rynku
195 000 klientów
Narty w Austrii tylko z nami!

Pon.-Pt. 8:00-16:00

71 725 42 30

Kontakt

Ski Planet Blog ...czyli narciarze i specjaliści w jednym!

Przegląd najlepszych aplikacji mobilnych “Szlaki górskie w Austrii”

Oto kilka ciekawych aplikacji, które mogą się przydać podczas każdego wyjazdu! Sprawdźcie czy je wszystkie znacie!
Przegląd najlepszych aplikacji mobilnych “Szlaki górskie w Austrii”

EveryTrail

Świetna aplikacja przeznaczona dla osób kochających wypoczynek na świeżym powietrzu. Używana w czasie biegania, pieszych wędrówek, wypraw rowerowych, na  żaglach, na nartach oraz przy innych aktywnościach.  Aplikacja dzięki GPSowi mapuje trasę, posiada też wspólne trasy innych użytkowników. Pomocna w sytuacji gdy znajdziecie się w obcym wam miejscu. Dzięki bazie wycieczek od innych podróżników, można zainspirować się kolejnymi szlakami oraz przeżyć wspaniałe nowe przygody.

Mapy Google

To aplikacja, z którą większość miała już styczność. Znakomita nawigacja i chyba najbardziej aktualny atlas w telefonie. Bez niej lepiej nie wyjeżdżać na wczasy. Mapy Google mogą pomóc nam w wyznaczysz trasy dojazdu, znalezieniu dobrej restaurację w pobliżu lub po prostu w określeniu aktualnej lokalizacji na mapie.

Google Goggles

Narzędzie to nie jest typową aplikacją turystyczną. Wspaniale sprawdza się natomiast w przypadku gdy chcemy przetłumaczyć np. napis z tabliczki w obcym języku lub dowiedzieć się więcej informacji odnośnie znanego obiektu czy też dzieła sztuki. Robimy tylko zdjęcie, a Google wyświetla pożądaną informację, jeśli takową znajdzie w swojej bazie.

AroundMe

Ta bardzo przydatna aplikacja, informuje nas o ciekawych miejscach w okolicy. Jej działanie polega na wykryciu naszej lokalizacji i dzięki kategorią możemy wybrać np. bary, kawiarnie, szpitale. Można przeglądać mapę miejsc, niestety minusem jest baza informacji. Nie jest obszerna, ale dobrze sprawdza się w szybkim wyszukiwaniu lokalizacji czy informacji kontaktowych do najbliższego supermarketu, apteki czy parkingu.

Komentarze

Nikt jeszcze nie komentował tego wpisu.
Śmiało, napisz, co o tym myślisz i podziel się z nami Swoją opinią.

Dodaj komentarz

Najczęściej wybierane przez naszych Klientów

Osobisty doradca Ski Planet

Nie wiesz co wybrać? Daj znać - podpowiemy!