ponad 14 lat na rynku
195 000 klientów
Narty w Austrii tylko z nami!

Pon.-Pt. 8:00-16:00

71 725 42 30

Kontakt

Ski Planet Blog ...czyli narciarze i specjaliści w jednym!

Najdłuższe trasy zjazdowe w Austrii

Jeśli szukasz najdłuższych tras w Austrii przygotowaliśmy dla Ciebie kilka propozycji.
Najdłuższe trasy zjazdowe w Austrii

- Gastein pochwalić się może najdłuższą trasą, która wiedzie z Hohe Scharte Nord do Bad Hofgastein i zapewnia zjazd o długości 7,8 km.


- W Kappl znajdziemy trasę  Lattenabfahrt, główną atrakcję miasteczka. Stok gwarantuje ponad 8 km trasy oznakowanej na czerwono, co daje możliwość korzystania zarówno przez rekreacyjnych narciarzy jak i tych bardziej zaawansowanych.  Górna stacja wyciągu Alblittkopfbahn położona na wysokości 2 644 m n.p.m. stanowi punkt wyjściowy trasy. Sprawdź noclegi w Ischgl: https://austria-na-narty.pl/hotele-i-apartamenty/ischgl-paznaun

- Trasa "Elewen" położona jest na stokach Ischgl. Zgodnie z nazwą ma 11 km i prowadzi ze szczytu Greitspitze (2872 m n.p.m.) aż do samego centrum miasta.  Pierwszy odcinek trasy  jest czarny, a niżej przechodzi w trasę czerwoną. Trasa przeznaczona raczej dla narciarzy średniozaawansowanych i zaawansowanych.


- Stubai tu znajdziemy najdłuższą trasę "Wilde Gruben". Trasa liczy 10 km i dysponuje odcinkami z pionowymi ścianami. Widoki są oszałamiające, a wrażenia z jazdy rewelacyjne. Tutaj potrzeba nie lada kondycji żeby zjechać 10 km bez większych przerw. Sprawdź noclegi w Stubai - Olympia SkiWorld: https://austria-na-narty.pl/hotele-i-apartamenty/stubai-olympia-skiworld


- W Sölden najdłuższa trasa (15 km) nie jest zbyt trudna. Jej start zaczyna się przy górnej stacji Gletscherexpress 3250 m n.p.m. i kończy się u podnóża trzytysięcznika Gaislachkogel. Trasa została oznaczona kolorem czerwonym, ale w ostatnim odcinku przechodzi w trasę niebieską. Chociaż stok oznaczony jest kolorem czerwonym jest dość łatwy, a kolor raczej informuje o wąskiej trasie.

Komentarze

Nikt jeszcze nie komentował tego wpisu.
Śmiało, napisz, co o tym myślisz i podziel się z nami Swoją opinią.

Dodaj komentarz

Najczęściej wybierane przez naszych Klientów

Osobisty doradca Ski Planet

Nie wiesz co wybrać? Daj znać - podpowiemy!