ponad 12 lat na rynku
180 000 klientów
Narty w Austrii tylko z nami!

Rezerwacja i infolinia

71 725 42 30

Pn-Pt 8:00 - 16:00 · Kontakt

Ski Planet Blog ...czyli narciarze i specjaliści w jednym!

Gdzie na narty do Austrii latem?

Wybierając się w lipcu lub sierpniu na narty do Austrii możemy liczyć na ponad 25km tras narciarskich do których dowiezie nas 21 otwartych wyciągów.
Gdzie na narty do Austrii latem?

Znajdują się one w 4 całorocznych ośrodkach lodowcowych:

Dachstein

Jest położony najbliżej Polski w jednym z najbardziej lubianych rejonów narciarskich Schladming – Dachstein. Przyciąga on turystów niesamowitymi walorami naturalnymi i widokami. Wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Główną atrakcją jest przeszklona kładka „Sky Walk”.

Niestety w lato ośrodek ma niewiele do zaoferowania. Spośród 5 km tras dostępny jest 100-metrowy odcinek. Sprawdź noclegi w Schladming - Dachstein: https://austria-na-narty.pl/hotele-i-apartamenty/schladming-dachstein

Kitzsteinhorn – Kaprun

Kitzsteinhorn oferuje miłośnikom białego szaleństwa całoroczną zabawę. Czeka nas jazda po 2 km tras narciarskich do których dotrzemy 7 czynnymi wyciągami. Sprawdź noclegi w Zell am See - Kaprun: https://austria-na-narty.pl/hotele-i-apartamenty/zell-am-see-kaprun

Lodowiec Moelltal

To jeden z „niezawodnych” lodowców Austrii pod względem warunków śniegowych. Według statystyk leży w najbardziej słonecznej części kraju. Latem zachęca gości 3 km tras zjazdowych z 3 czynnymi wyciągami.  

Hintertux

Wprawdzie najdalej położony jest od Polski, ale oferuje największe możliwości białego szaleństwa w czasie wakacji. Mekka Austriaków z doskonale przygotowanymi 20 km tras. Dostępny 365 dni w roku, a w lato działa tu 11 wyciągów.

Komentarze

Nikt jeszcze nie komentował tego wpisu.
Śmiało, napisz, co o tym myślisz i podziel się z nami Swoją opinią.

Dodaj komentarz

Najczęściej wybierane przez naszych Klientów

Osobisty doradca Ski Planet

Nie wiesz co wybrać? Daj znać - podpowiemy!