ponad 14 lat na rynku
195 000 klientów
Narty w Austrii tylko z nami!

Pon.-Pt. 8:00-16:00

71 725 42 30

Kontakt

Ski Planet Blog ...czyli narciarze i specjaliści w jednym!

Dolina Gastein

Austriacki kurort narciarski Gastein, to przede wszystkim trzy malownicze miejscowości uwielbiane przez narciarzy - Bad Gastein, Bad Hofgastein i Dorfgastein.
Dolina Gastein

Gastein to prawdziwa perła z czasów Belle Époque, na każdym kroku można tam podziwiać budynki wzniesione w drugiej połowie XIX wieku. Oprócz niezwykłych alpejskich lasów otaczających miejscowości, do zachwytu może również doprowadzić znany na całym Świecie wodospad z Gastein.
Malownicze miejscowości, każda o swoim niepowtarzalnym charakterze, przyciągają przyjazną atmosferą międzynarodowego towarzystwa każdego sezonu.
Sezon zimowy przyciąga do Gastein rzesze narciarzy, rodzin z dziećmi, i wszystkich którzy nie tylko szukają ekstremalnych wrażeń, ale chcą spędzić czas pośród piękną górskiej przyrody. Dolina jest idealną propozycją dla wszystkich, którzy kochają zimowe piękno w górskich atmosferze.
Na miejscu dostępnych jest 200 km tras narciarskich w prawdziwie spokojnych warunkach. Zainteresowani mogą wziąć udział w śnieżnych ekspedycjach na saniach

 

Komentarze

Nikt jeszcze nie komentował tego wpisu.
Śmiało, napisz, co o tym myślisz i podziel się z nami Swoją opinią.

Dodaj komentarz

Najczęściej wybierane przez naszych Klientów

Osobisty doradca Ski Planet

Nie wiesz co wybrać? Daj znać - podpowiemy!