ponad 14 lat na rynku
195 000 klientów
Narty w Austrii tylko z nami!

Pon.-Pt. 8:00-16:00

71 725 42 30

Kontakt

Ski Planet Blog ...czyli narciarze i specjaliści w jednym!

Czy już znasz najciekawsze snowparki w Austrii?

Szukasz regionu z najlepszymi snowparkami w Austrii, gdzie nie ma czasu na nudę? Sprawdź z nami, jakie snowparki znajdziesz w ośrodkach proponowanych przez Ski Planet. Pomożemy Ci wybrać region, który w pełni spełni Twoje oczekiwania.
Czy już znasz najciekawsze snowparki w Austrii?

Dachstein

W tym regionie znajdziemy snowpark Russbach. Jest to miejsce, które zapewni wiele atrakcji osobom uwielbiającym różne sporty zimowe. Tutaj znajdą coś dla siebie osoby początkujące, a także te z dużymi umiejętnościami snowboardowymi. W tym snowparku możemy skorzystać z przeszkód specjalnych, boxów, 11 jumpów, 2 rur, tuby i wielu innych.

Cały region Dachstein jest niezwykły, to jeden z pięciu najlepszych regionów narciarskich, z dużym zróżnicowaniem tras, a także dostępem do lodowca. Tutaj możemy ciekawie spędzić czas nie tylko w snowparku, ale również korzystając z wycieczek turystycznych, zjazdów  torami saneczkowymi, wypraw z rakietami śnieżnymi, czy podczas przejażdżki saniami konnymi.

Moreboards Stubai Zoo

Ten snowpark leży w centrum Stubai. Najlepsze warunki zaczynają się na 3100 m n.p.m. Sezon zaczyna się najczęściej już w październiku. Stoki leżą od strony południowej, a takie położenie zapewnia świetne nasłonecznione. Największy obszar snowparku mamy jesienią i wiosną. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie zarówno zaawansowani, jak i początkujący miłośnicy zimowego szaleństwa. Wśród ciekawych elementów znajdziemy tutaj poręcze, czy kickery oraz wiele innych. Ilość dodatkowych atrakcji jest uzależniona od aktualnej pory roku. Co ważne, w tym snowparku znajdziemy również strefę chilloutową, gdzie możemy skorzystać z leżaków i słuchać muzyki.

Skiwelt Fun Parks

W tym regionie znajdziemy snowpark w każdej mniejszej miejscowości, te najbardziej znane snowparki są zlokalizowane w okolicy Westendorf, Ellmau, czy Soll.

Big Playground - znajduje się w Westendorf, tutaj mamy największy snowpark w całym Ski Welt. Tutaj mogą znaleźć coś dla siebie osoby początkujące, a także zaawansowane.

Na szczególną uwagę zasługuje również mini plac zabaw, dla początkujących, gdzie znajdziemy kilka przeszkód, a także linię mini-cross z falami i zakrętami.

Natomiast w Ellmau znajdziemy Kaiserpark z wyciągiem Tanzbodenbahn oraz skoki, czy tory kolejowe z pięknym widokiem na region. W Snowparku Funslope znajdziemy różne przeszkody, ślimaka, a także trasę z ogromnym slalomem.

W Soll mamy Hans im Gluck Skiparcours, to park z torem przeszkód, wyciągiem gondolowym, a także różnymi zabawami dla początkujących. Tutaj znajdziemy trasy ze skokami, zakrętami, tunelami, skrzyniami, czy mostami. W tym miejscu każdy znajdzie coś dla siebie, bez względu na wiek.

Soll przedstawia nam jeszcze Crazy Kangaroo Park. Tutaj możemy zaproponować strefę dla początkujących oraz strefę pośrednią. Ten snowpark posiada strefy nagrywania, wpisując swój numer skipasu w odpowiednią aplikację, możemy znaleźć nagranie zjazdu wraz z pomiarem czasu.

To tylko kilka najciekawszych propozycji snowparków w Austrii godnych polecenia. Jest ich całe mnóstwo. Jeżeli chcesz poznać więcej regionów z wieloma atrakcjami, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Doradcy z biura Ski Planet z przyjemnością znajdą region, który sprosta Twoim oczekiwaniom.

Komentarze

Nikt jeszcze nie komentował tego wpisu.
Śmiało, napisz, co o tym myślisz i podziel się z nami Swoją opinią.

Dodaj komentarz

Najczęściej wybierane przez naszych Klientów

Osobisty doradca Ski Planet

Nie wiesz co wybrać? Daj znać - podpowiemy!